دهمین سالگرد تاسیس گروه شرکت های روبینا پرشیا

خرسندم که امسال، آغاز ورود به دومین دهه از فعالیت روبینا پرشیا را در کنار شما عزیزان به زودی جشن خواهیم گرفت.

دهمین سالگرد تاسیس گروه شرکت های روبینا پرشیا را به همه عزیزانی که از دیرباز تا امروز، با تمام ضعف ها و شکستهایمان، با اعتماد و حمایت های ارزشمندشان دل در گروی پیشرفت آن داشته اند تبریک گفته و امید که همواره و به طور شایسته در این مسیر، حامی و در کنارتان بمانیم.

این ضیافت همراه با کارگاه آموزشی دستگاه شاک ویو فوکوس و اعطای سرتیفیکیت، آپدیت های علمی، گرامیداشت اساتید، ارائه تخفیف ویژه خرید دستگاه ها، عکس برداری حرفه ای از میهمانان، اجرای موسیقی زنده و … خواهد بود.

حضور سبز و دیدارتان، خاطره ای به یاد ماندنی خواهد ساخت و موجب دلگرمی و سرافرازیمان خواهد شد.

سالنامه گروه شرکت های روبینا در سال 1402

نگاهی به خلاصه عملکرد دپارتمان ارولوژی گروه شرکت های روبینا پرشیا در سال 1402، ما همواره به تلاش و رشد در این مسیر متعهد خواهیم ماند.

نوآوری، مراقبت و افتخار تنها یک شعار برای روبینا نیست! بلکه خط مشی و اصول کاری ما بر آن استوار است. ما همواره با درستی، تمرکز و تلاش سعی کرده ایم که از موانع عبور کرده و روز به روز محصول و خدماتی که به بیماران و پزشکان ارائه می دهیم را ارتقاء دهیم.

برای دانلود “سالنامه” روی دکمه دانلود سالنامه کلیک نمایید:

دانلود سالنامه 1402

کارگاه تعبیه پروتز آلت ملیبل (ZSI 100) بیمارستان شهدا تهران آبان 1402

دپارتمان علمی شرکت روبینا جهت ارتقاء سلامت مردان در تاریخ 18 آبان 1402 در بیمارستان شهدای تجریش تهران کارگاه تعبیه پروتز آلت (ZSI 100) را برای اورولوژیست های محترم برگزار نمود. این کارگاه توسط آقای دکتر سید جلیل حسینی و تیم ایشان برگزار شد. تعداد زیادی از جراحان علاقمند به حضور در این کارگاه بودند و به دلیل ریسک عفونت تعداد محدودی امکان حضور در اتاق عمل را دارند. مجموع 8 جراح درکارگاه که شامل بخش تئوری، جراحی پروتز آلت در اتاق عمل و جلسه پرسش و پاسخ بود شرکت نمودند. شرکت روبینا نماینده انحصاری کمپانی Zaphyr سوییس در ایران گواهینامه رسمی از جانب این کمپانی به جراحان حاضر در کارگاه اعطا نمود.

کارگاه استنت حالب (Uventa) گرگان

نسل جدید استنت حالب جهت رفع تنگی حالب که بر اثر سرطان های اندام شکمی ایجاد شده است استفاده می شود، شرکت روبینا نماینده انحصاری کمپانی UVENTA به دلیل علاقمندی جراحان محترم جهت استفاده از به روزترین درمان در این زمینه کارگاه تعبیه استنت حالب را در شهر گرگان برگزار نمود. این تکنیک جراحی در سطح کشور استفاده شده و درمان بسیاری از بیماران را به ارمغان آورده است. برای اطلاع بیشتر اینجا کلیک نمایید.

کارگاه تعبیه پروتز آلت ملیبل (ZSI 100) یزد

دپارتمان علمی شرکت روبینا مفتخر است، با برگزاری کارگاه تعبیه پروتز آلت (ZSI 100) کمپانی زفیر کشور سوییس، در خدمت جراحان علاقمند به یادگیری این تکنیک جراحی برای بیماران با مشکل نعوظ که در خط آخر درمانی قرار میگیرند باشد. این کارگاه در شهر یزد و با همکاری آقای دکتر سید جلیل حسینی انجام پذیرفت. امروز این عمل جراحی به دلیل نتایج رضایت بخش و خط آخر درمانی افزایش یافته و پزشکان اورولوژیست با افزایش مهارت در این جراحی به کمک بیماران می پردازند. جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

وبینار ژل های کلاژن ساز برای درمان بی اختیاری ادراری بانوان (urolon)

هجدهمین کنگره سراسری بیماری های زنان و مامایی ایران 11 الی 14 مهر 1402

شاخه ترمیمی انجمن اورولوژی ایران با همکاری گروه شرکت های روبینا، وبینار “نسل جدید اسفنگتر مصنوعی ZSI375” را در تاریخ سه شنبه 07 بهمن ماه برگزار کردند.
تعبیه اسفنگتر مصنوعی ادراری به عنوان یک روش گلدن استاندارد در درمان آقایان دچار بی اختیاری ادراری از منظر اصول اولیه، به همراه مراحل و نکات کاربردی در خصوص پروسه این جراحی، مدیریت و مراقبت های بعد از آن ارائه شد.
آقایان دکتر کامیار توکلی، دکتر فرزین سلیمان زاده و دکتر کریستوف لورنز از کشور سوئیس به عنوان سخنرانان اصلی در این وبینار حضور داشتند.
این برنامه علمی با استقبال بسیار خوبی از متخصصین ارولوژیست همراه شد.

مشاهده خبر

بیست و ششمین کنگره اورولوژی ایران از 19 الی 22 اردیبهشت ماه سال 1402

بیست و ششمین کنگره اورولوژی ایران از 19 الی 22 اردیبهشت ماه در تهران برگزار شد. ما افتخار دیدار و تبادل نظر بر روی محصولات این شرکت در زمینه اختلالات جنسی (پروتز آلت، پروتز تستیس و ..)، بی اختیاری ادراری بانوان و آقایان (ژل های تزریقی کلاژن ساز یورولن، مش های بی اختیاری، اسفنکتر مصنوعی و ..)، تنگی های مجرا و حالب (استنت متالیک یوونتا) پرداخته، همچنین محصولات جدید مانند یورتروسکوپ و سیستوسکوپ یکبار مصرف فلکسیبل، گایدوایر هیدروفیلیک و زبرا، اکسس شیت، دستگاه شاکویو، سوند هیدروفیل، پساری و .. معرفی شدند. مجموعه روبینا همواره تلاش برای پر کردن خلاء های درمانی برای در بخش های اورولوژی، زنان و گوارش داشته و با تیم علمی و مجرب خود به تحقیقات گسترده می پردازد. دلیل این همه تلاش برای ارائه محصولات خلاقانه و به روز دنیا می باشد.
مجموعه روبینا مراتب قدردانی خود را از بازدیدکنندگان محترم محصولات این شرکت اعلام داشته و از بابت حضور فرخنده شما عزیزان ابراز خرسندی می کند. امید است با همین رویه جهت ارائه بهترین خدمات به سیستم درمانی کشور یاری رسانده و از هیچ تلاشی در این راه دریغ نخواهیم نمود..

بیست و پنجمین کنگره اورولوژی ایران از 27 الی 30 اردیبهشت ماه سال 1401

بیست و پنجمین کنگره اورولوژی ایران از 27 الی 30 اردیبهشت ماه در تهران برگزار شد. ما در این رویداد با بسیاری از متخصصین و اساتید از سراسر ایران دیدار داشته و به بحث و تبادل نظر بروی محصولات خود پرداختیم، همچنین ماده حجم دهنده یورولون، سیستم تزریق در مثانه Mito-IN-CC و محصولات مصرفی اورولوژی برند بیومد برای اولین بار در این نمایشگاه توسط دپارتمان علمی روبینا پرشیا معرفی شد.

وبینار پروترهای آلت تناسلی در درمان اختلال نعوظ

“گروه روبینا” مفتخر است که حامى ششمین کنگره سلامت مردان ایران می باشد.

گروه شرکت های روبینا متعهد به محافظت و احترام به حریم خصوصی شما هست و فقط از اطلاعات شما برای مدیریت حساب شما و ارائه محصولات و خدماتی که از ما درخواست می کنید استفاده می کند. گهگاه ممکن است اطلاعاتی را که فکر می کنیم برای شما جالب باشد برای شما ارسال کنیم.
اگر از شرکت‌کنندگان در وبینار هستید، ممکن است برای دریافت بازخورد با شما تماس بگیریم، یا اطلاعات بیشتری در مورد سایر وبینارها و رویدادهای آموزشی که فکر می‌کنیم ممکن است برای شما جالب باشد برایتان ارسال کنیم. لطفاً توجه داشته باشید که وبینارهای ما به منظور حفظ سوابق، تضمین کیفیت و اهداف آموزشی ضبط می شوند. همه مخاطبان در حالت غیرفعال خواهند بود، اما شرکت کنندگان در وبینار این فرصت را خواهند داشت که در پرسش و پاسخ شرکت نمایند ؛ اگر همچنین تمایل داردید که درباره سایر محصولات و خدماتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد با شما تماس بگیریم و یا اطلاعات بیشتری ارسال کنیم، کافی است با انتخاب دسته بندی های زیر به ما اطلاع دهید.

تصویر پوستر ششمین کنگره سلامت مردان ایران

prostethic surgery for erectile dysfunction

وبینار نسل جدید اسفنگتر های مصنوعی

شاخه ترمیمی انجمن اورولوژی ایران با همکاری گروه شرکت های روبینا، وبینار “نسل جدید اسفنگتر مصنوعی ZSI375” را در تاریخ سه شنبه 07 بهمن ماه برگزار کردند.
تعبیه اسفنگتر مصنوعی ادراری به عنوان یک روش گلدن استاندارد در درمان آقایان دچار بی اختیاری ادراری از منظر اصول اولیه، به همراه مراحل و نکات کاربردی در خصوص پروسه این جراحی، مدیریت و مراقبت های بعد از آن ارائه شد.
آقایان دکتر کامیار توکلی، دکتر فرزین سلیمان زاده و دکتر کریستوف لورنز از کشور سوئیس به عنوان سخنرانان اصلی در این وبینار حضور داشتند.
این برنامه علمی با استقبال بسیار خوبی از متخصصین ارولوژیست همراه شد.

مشاهده خبر

وبینار نسل جدید اسفنگتر مصنوعی

شاخه ترمیمی انجمن اورولوژی ایران با همکاری گروه شرکت های روبینا، وبینار پروتزهای آلت تناسلی در درمان اختلال نعوظ را برگزار نمودند.در این برنامه که با متخصصین و جراحان فعال در این حوزه برگذار شد، سعی گردید که تعبیه پروتزهای آلت تناسلی در آقایان دچار اختلال نعوظ از منظر اصول اولیه، به همراه مراحل و نکات کاربردی در خصوص پروسه این جراحی و مراقبت های بعد از آن ارائه شود.
آقایان دکتر فرزین سلیمان زاده، دکتر نیما نریمانی و دکتر کریستوف لورنز از کشور سوئیس به عنوان سخنرانان اصلی حضور داشتند.

مشاهده خبر

June 2020

پوستر رویداد مرتبط با اورولوژی

may 2020

پوستر رویداد مرتبط با اورولوژی
پوستر رویداد مرتبط با اورولوژی

بیست و چهارمین کنگره سالیانه انجمن ارولوژی ایران

گروه شرکت های روبینا پرسیا، یکی از حامیان بیست و چهارمین کنگره سالیانه انجمن ارولوژی ایران در اردیبهشت 1399 بود، رویدادی که به صورت آنلاین برگزار شد.ما در این رویداد در دفتر مرکزی خود برخی محصولات اصلی و همچنین سوزن تزریق مثانه جدید NDO Inject را برای اولین بار معرفی کردیم و کاربردهای آن ها را با این ویدئوی کوتاه به اطلاع متخصصان حاضر در کنگره رساندیم. همچنین اساتید برجسته جناب آقایان دکتر عباس بصیری، دکتر فرزین سلیمان زاده و دکتر امید صدیق در این رویداد تجربیات موفق و ارزشمند خود را در زمینه اسفنکتر مصنوعی ادراری ZSI 375 و یوونتا بیان کردند

بنر بیست و چهارمین کنگره سالیانه انجمن ارولوژی ایران

آخرین مقالات