درباره روبینا

گروه شرکت های روبینا متشکل از یک مجموعه بین المللی است که با هدف ارائه خدمات درمانی مناسب، پیشگیری از بیماری ها، مشاوره و آگاهی بخشی به مردم، در سال ۱۳۹۴در تهران تأسیس شد و مأموریت خود را به منظور ارتقا کیفیت زندگی افراد و تسهیل زندگی برای آنان که نیازهای بهداشتی و شرایط پزشکی شخصی و خصوصی دارند آغاز کرد.
فعالیت ما عمدتا ارائه راه کارهای نوین درمان در حیطه های ارولوژی و زنان می باشد و در فراهم نمودن محصولات و خدمات بسیار موثر و نوآورانه متمرکز هستیم.ما برای جمع آوری جدیدترین ابزارهای پزشکی مورد استفاده برای درمان با معتبرترین تولیدکنندگان در دنیا ارتباط داریم و مفتخریم که به عنوان یکی از معتبرترین شرکت ها با رویکردهای علمی در این زمینه شناخته می شویم.ما به عنوان یک تامین کننده در حوزه تجهیزات پزشکی تخصصی و فوق تخصصی در ایران، خدمات گسترده ای شامل راه حل های درمانی، خدمات مختلفی به پزشکان و بیماران در تدارکات، تامین، آموزش، مدیریت، نظارت و تحقیقات را ارائه می دهیم.ما متعهد به کمک به مراقبت های بهداشتی پایدار برای جامعه خود هستیم. تعهد ما ارائه بهترین راه حل ها، تجهیزات و خدمات ممکن است و اطمینان داریم که با انجام تعهدات اجتماعی خود، در زمینه های خاص و همچنین آگاهی از آموزش پزشکی، تفاوت مثبتی ایجاد خواهیم کرد.باور اساسی مسئولیت اجتماعی شرکت ما ریشه ای عمیق در برابری و احترام جنسیتی و همچنین بهبود مستمر در ساختارهای مدیریتی و بهبود عملکرد دارد. ما به ارزش های خود، جامعه و محیط خود متعهد هستیم. فرهنگ مجموعه ما با ترکیبی ساده از ارزش ها تعریف می شود که نحوه عملکرد ما را هر روز تعریف می کند – اعتماد، مراقبت، نوآوری و غرور. آنها نحوه تعامل ما با مخاطبانمان را نشان می دهند. ما برای مجموعه ای که همه می توانیم به آن افتخار کنیم کار می کنیم و خود را مسئول می دانیم. توانایی روحیه تیمی ما مجموعه ما را منحصر به فرد می کند.

خدمات

ما به عنوان یک تامین کننده تجهیزات پزشکی در ایران، خدمات گسترده ای شامل نیروی علمی، آموزش و مشاوره، خدمات به مشتری، انبارداری و تدارکات، سرویس تجهیزات، مدیریت کیفیت، تحقیقات بازار و مطالعات علمی و نظارتی را ارائه می دهیم.

خدمات مشتریان

ما یک تیم اختصاصی برای کمک به مشتریان در تمام سوالات مربوط به محصولات خود، سرویس و خدمات پس از فروش داریم. تیم ماهر ما آماده کمک هستند.

توزیع سریع و بهینه

ما تیم فروش و نمایندگانی داریم که تمام بیمارستان های کشور را پوشش می دهند.

نظارت بر وب سایت

این وب سایت تحت نظارت تیم علمی و همچنین پزشکان، با هدف ایجاد بسترهایی قابل اعتماد و کامل از اطلاعات پزشکی شامل موضوعات متنوع متنی و ویدیویی در خصوص معرفی بیماری‌ها، علائم، دلایل و روش‌های درمان مناسب راه‌اندازی شده است.
در طول مسیرِ درمان سوالات پزشکی زیادی هستند که بیمار می‌تواند برای دستیابی به پاسخ درست از امکانات این وب سایت ها مانند بخش های توصیه های سلامتی، پرسش و پاسخ ، مشاوره تلفنی و … استفاده نماید. همچنین بخشی از وب سایت جهت تعامل بهتر با کادر درمان در نظر گرفته شده است.ما همواره با جدیت سعی می کنیم که محتوا را براساس مستندات علمی (در زمان نگارش آن) به صورت متنی، تصویری و ویدئویی تهیه کنیم پشتیبانی “گروه روبینا” پاسخگوی مشکلات و سوالات کاربران می باشد.امید است بتوانیم با ارائه خدمات و محصولاتی مفید و موثر، سبب رشد سلامت جسمی و روانی مردم کشور عزیزمان شویم.

شرکت های معتبری که به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری در ایران توزیع می کنیم.

با مجوز و نظارت اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

 • زفیر سرجیکال ایمپلنت (سوئیس)
 • تائوونگ مدیکال (کره جنوبی)
 • کوزین بایوتک (فرانسه)
 • فیزیون (ایتالیا)
 • جون مدیکال (انگلستان)
 • ریوکت (جمهوری چک)
 • آکلان مدیکال (هلند)
 • رکامد (آلمان)
 • الکتروپلاست (اروگوئه)

ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید

ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید

اطلاعیه

مطالب این سایت ممکن است در گذشت زمان و با توجه به یافته های جدید علمی تغییر کنند.
توصیه های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.

حریم خصوصی کاربران

 • این سایت فقط اطلاعات شخصی کاربرانی را که از طریق ثبت نام در اختیار سایت گذاشته اند، ذخیره می کند.
 • این وب سایت به اطلاعات مخفى و شخصى اشخاصى که از آن استفاده می کنند، احترام می گذارد و از آن محافظت می کند. این اطلاعات به هیچ وجه در اختیار شخص سومى قرار نخواهند گرفت، مگر به حکم قانون.

شرایط استفاده

 • مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی خاصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزینی برای مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. در صورتیکه در مورد سالمتی خود دچار نگرانی هستید حتماً به پزشک مراجعه نمایید.
 • این سایت تنها به منظور اطلاع رسانی ایجاد شده است با توجه به عدم امنیت اطلاعات درسایتهای اطلاع رسانی و احتمال
  دستکاری (Hack) اطلاعات موجود در سایت، قبل از استفاده و یا استناد به آن در موارد قانونی به منابع مکتوب موثق و مورد اعتماد مراجعه نمایید.
 • اگر چه طراحان و مدیر سایت از صحت اطلاعات موجود در پایگاه اطمینان حاصل کرده اند لیکن ممکن است در مراحل طراحی صفحات و یا ثبت اطلاعات خطایی رخ داده باشد و یا اینکه توسط افراد ناشناس) مثال هکرها (مورد دستکاری قرار گرفته باشند، بر این اساس مدیر سایت هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن اطلاعات و یا هرگونه خسارت مستقیم یا غیرمستقیم، مادی یا معنوی را که ناشی از استفاده از این سایت باشد نمیپذیرد.
 • مدیریت سایت هیچگونه ارسال یا دریافت نامه الکترونیکی (e-mail) را از این سایت و یا به این سایت را تضمین نمی کند.
  همچنین سایت نمیتواند هیچگونه تضمینی در قبال حفظ امنیت نامه های الکترونیکی در هنگام انتقال از طریق اینترنت بدهد.
 • باید فرض کنید که هرچه در این سایت می خوانید، مى بینید، و یا می شنوید مطابق قوانین حقوق مولفین (قانون کپى رایت) محفوظ بوده مگر آنکه به صراحت بیان شده باشد.
 • ما در مورد اطلاعات هر سایت دیگرى که با این سایت مرتبط باشد مسئولیتی نداریم. این سایت ها توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگرى غیر از ما ایجاد شده اند. سایت ما نـاشر یـا مروج مطالب مندرج در این سایت ها نیست. هرگونه مراجعه به صفحات خارج از سایت یا سایت هاى دیگر در مرورگر خود را صرفاً با مسئولیت شخصى خویش انجام مى دهید.
 • استفاده از محتویات سایت (حتی با تغییر در ساختار محتوایی و ظاهری) فقط با ذکر منبع و اهداف غیرانتفاعی و صرفاً جهت اطلاع رسانی بلامانع است.
 • در صورتی که مطلبی از این سایت توسط اشخاص حقوقی و حقیقی از منبع ثالثی اخذ شده باشد، ذکر منبع اولیه ضروری است.
 • هر گونه استفاده تجاری از محتویات سایت بدون کسب اجازه کتبی از مدیریت سایت، ممنوع است.
 • در صورت انتشار هر گونه محتویات این سایت بر روی سایر سایت ها و یا وبلاگ ها، ذکر منبع می بایست همراه با لینک به سایت باشد.
 • در صورت انتشار هر گونه محتویات این سایت در مطبوعات و یا سایر سایت ها و وبلاگ ها که در طی چندین بخش منتشر می گردد، ذکر منبع بطور کامل در هر یک از بخش ها الزامی است.
 • کلیه پیوندها به سایر سایت ها، صرفاً جهت اطلاع بوده و این سایت مسئولیتی در رابطه با محتویات سایت های معرفی شده نخواهد داشت.
 • تبدیل محتویات سایت به هر شکلی اعم از pdf.، و … جهت ارائه بر روی سایت ها و وبلاگ ها بدون کسب اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع است.
 • مدیر سایت می تواند بدون ذکر دلیل و همچنین بدون اطلاع قبلی، از ادامه سرویس دهی این پایگاه جلوگیری کرده و دسترسی به آن را خاتمه دهد.
 • قوانین و شرایط استفاده از سایت ممکن است بعد از مدتی تغییر نماید. بنابراین اگر شما بطور منظم از مطالب این سایت استفاده می کنید، لازم است هر از چند وقت یکبار از این صفحه دیدن نماید و از تغییر قوانین و شرایط استفاده از سایت مطلع شوید.
  این سایت تاکنون مجوز نشر محتویات سایت را به هیچ شخص حقوقی و یا حقیقی واگذار نکرده است. در صورت صدور مجوز لازم، مراتب از طریق سایت به اطلاع عموم خواهد رسید.
  کاربران محترم، با پذیرش کلیه شرایط فوق امکان استفاده از سایت را خواهند داشت. استفاده از سایت به منزله پذیرش شرایط فوق است.